Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Imieniny

Jak co roku nie mam pomysłu zoresentem na urodziny męża. I jak co roku dostaje miesiąc wcześniej od niego prezenty na imieniny i robi mi się głupio. Głupio, bo nie wiem, co mu sprawić i jak zwykle, choć nie jest to konkurencja, to wypadam słabo. To jest chyba jedyna rzecz, która mi nie gra w moim małżeństwie. Czuję, że tu nie pasuje, że nie znam potrzeb swojego męża. Choć on twierdzi, że ich nie ma.

Tak czy inaczej ukochany sprawił i nowe słuchawki do biegania. Moje nadal grają, ale po upadku poluzowało się coś w środku I czasami nie wobruja jak powinny I wszystko im lata. W słuchawkach z przewodzeniem kostnym to właśnie wibracje grają pierwsze skrzypce. Nowe słuchawki będą więc do biegania, a stare do pracy. W międzyczasie forma zmieniła nazwę z aftershokz na shokz i nazwę słuchawek z aeropex na open run. Moim zdaniem bez sensu, bo pierwsza nazwa była bombowa.

Dostałam też kółeczko do brzuszków. Ale to trudna zabawa. Obiecałam sobie, że będę robić za każdym razem jak pranie będę wstawiać.

W poniedziałek zrobiłam trening z fitfy. Bardzo różnorodny. Bez powtarzania serii jak freeletics. We wtorek miałam już zakwasy. Zmieniłam później w ustawieniach, aby dodało hantle i dumy, więc jestem ciekawa co się w środę pojawi.

Po treningu wybrałam się z koleżanką na lunch. Spacer I lunch.

W ogrodzie pojawiły się gladiole. Oznaczyłam miejsca ich kwitnienia i przesadzę je jak skończą.

Lilie nadal obficie kwitną. Czekam na jeszcze dwie odmiany.

Reklama

Opublikowane przez Traszka

Mam 37 lat i wreszcie czuję, że "życie mi się układa".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: