Design a site like this with WordPress.com
Rozpocznij

Kokosowy popcorn w białej czekoladzie

W sobotę już był i czas i siły na sport. Na szczęście, bo ostatnio mam wrażenie, że dzień bez jakiegoś ruchu dla zdrowia to dzień stracony. Lub po prostu brak zielonego paska w kalendarzu Garmina….

Poszłam zrobić szybkie interwały. Nadal wieje – ma ponoć wiać jeszcze cały tydzień. Nie miałam żadnego zdjęcia, bo nic ciekawego nie widziałam, więc użyłam na instagramie grafiki zrobionej przez sztuczną inteligencję.

Robiłam 30 sekundowe biegi na 90 sekundową regenerację. Ostatnio ten rodzaj interwałów wychodzi mi bardzo szybko. Choć jak pomyślę, że są ludzie, co tak biegają 16 km wybiegania lub maratony…. Ja się ccieszę, że jestem w stanie utrzymać 30 sekund w tempie poniżej 5 minut 😀

Później, gdzieś między jednym praniem a drugim, zrobiłam trening siłowy. Plecy i ramiona. 

Jestem z siebie zadowolona z jedzeniem. Nie liczyłam kalorii, ale umyślnie og5raniczyłam ilość jedzenia. Na śniadanie zjadłam resztki deski serów i fuet na chlebie, do tego 2 kawy inki w mlekiem. Na obiad mąz zrobił klopsy i pure oraz smażone na masełku warzywa. 

Na kolację zaś nadziewane mięsem mielonym papryczki oraz nasz własny chleb i mąż usmażył sera z kminkiem. zatem wszystko 100proc homemade. 

Obejrzeliśmy 3 filmy na kanapie i wypiliśmy trochę wina. Nawet nie podjadałam i jedynie wypiłam szklankę mleka czekoladowego, które sobie kupiłam w Lidlu. Przy trzecim filmie, mąż sięgnął po kokosowy popcorn w białej czekoladzie z Lidla. I zjedliśmy na pół. Ale poza tym cały dzień był grzeczny, bez podjadania i bez bezmyślnego jedzenia na kanapie.

Jestem z siebie zadowolona. 

Reklama

Opublikowane przez Traszka

Mam 37 lat i wreszcie czuję, że "życie mi się układa".

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: